Časté dotazy

Kde najdu pomoc?

Záleží na tom jaký druh pomoci potřebujete. Mnoho informací o hře můžete nalézt v sekci "O hře" nahoře v menu. Poté si vyberte příslušnou kategorii.

Můžete se podívat také na fórum. Naleznete tam mnoho odpovědí na různé otázky. Také se zde můžete poptat ostatních hráčů na to, co vás trápí.

V případě, že nemůžete najít odpověď na Váš dotaz v žádné z předchozích sekcí, je zde herní podpora, která Vám ráda pomůže. Kontaktujte je zde.

Jaká jsou pravidla hry?

Protože chceme, aby hra byla zábavná a férová, je zde několik pravidel, která musíte dodržovat. Prohlédnout si je můžete zde.

K čemu jsou diamanty a jak je mohu získat?

Diamanty jsou prémiové platidlo ve Forge of Empires. K hraní hry diamanty nepotřebujete. Nicméně diamanty vám přináší mnoho výhod a bonusů, které urychlí Váš herní postup. Diamanty mohou být zakoupeny za skutečné peníze, nebo získány třeba jako odměny z úkolů.

K čemu je motivace a zušlechtění a jak dlouho mají efekt?

Motivace zdvojnásobuje produkci jakékoliv produkční budovy. Efekt motivace vyprchá ihned při výběru produkce z dané budovy. Zušlechtění zdvojnásobuje spokojenost, kterou daná kulturní budova či dekorace přidávají vaší populaci. Efekt zušlechtění trvá 12 hodin. Motivovat, nebo zušlechtit další budovu daného hráče můžete jednou za 24 hodin.

Na mapě jsem získal naleziště, k čemu je dobré?

Naleziště zvyšují produkci dané výrobny zboží o 400%.

Co jsou to body výzkumu a jak je získám?

Výzkumné body potřebujete k postupu hrou. Jejich aktuální počet máte zobrazen v liště nahoře uprostřed herní obrazovky. Každou hodinu je vám připočten jeden výzkumný bod a to až do stanoveného maxima. Výzkumné body navíc si můžete zakoupit za mince nebo diamanty. Výzkumné body využijete při výzkumu, obchodu mimo cech a výstavbě velkolepých budov.

Přibudou do hry nějaké další doby?

Ano. Forge of Empires je nepřetržitě vyvíjeno a nový obsah je pravidelně přidáván. O novinkách a změnách se můžete vždy dočíst v sekci "Novinky".

Jak získám body do globálního žebříčku?

Body můžete získát za výstavbu nových budov, stavěním dalších úrovní velkolepých budov, souboje v bitvách a zisk bitevních bodů a za spotřebu zboží.

You can get ranking points for constructing new buildings, your Great Buildings leveling up, fighting in battles and earning battle points, and for spending goods in the game.

Moje obyvatelstvo je nešťastné, co s tím mám dělat?

Postavte více kulturních budov a dekorací - zvyšují spokojenost ve Vašem městě.

Nechci, aby mi při hraní Forge of Empires hrála hudba. Lze ji vypnout?

Ano. Dole vlevo na herní obrazovce naleznete tlačítka, pomocí kterých můžete ovládat zvuky a hudbu ve hře.

Právě jsem získal nákres. K čemu je dobrý?

Nákresy jsou části plánů potřebných k výstavbě velkolepých budov. K výstavbě jedné velkolepé budovy potřebujete 9 unikátních nákresů, které dohromady tvoří její plán.

Jak se mohu zapojit do turnaje v PvP věži?

Do turnaje se zapojíte automaticky tak, že budete bojovat. Úroveň turnaje, do kterého se zapojíte, závisí na nejvyšším věku, ze kterého pochází některá z vašich bojujících jednotek. Jedno kolo turnaje trvá vždy od pondělí do neděle.

Jak mohu uložit budovy do inventáře?

Budovy získané odměnou za plnění úkolů nebo během událostí zůstanou v inventáři až do té doby, než se rozhodnete je postavit. Poté je můžete do inventáře vrátit pomocí předmětu „Uložení budovy“. Pokud tento předmět nemáte, pokuste se jej získat během některé události nebo koupit v limitované nabídce.

Jak mohu získat nákresy?

Pokaždé, když provádíte motivaci nebo zušlechtění budovy jednoho z vašich sousedů, máte malou šanci na to, že získáte nákres. O něco menší šanci skýtá také rabování. Nákresy můžete získat i jako odměnu za splnění úkolů, při speciálních událostech, nebo je můžete zakoupit za diamanty.

Jak získám medaile?

Medaile získáte za vítězství v turnajích, splnění úkolů, nebo při pomoci s výstavbou cizí velkolepé budovy.

Jak získám další volnou populaci?

Počet vaší populace závisí na obytných budovách. Pokud chcete více populace, postavte ve vašem městě další či lepší obytné budovy.

K odemčení technologie potřebuji zboží. Kde ho získám?

Je zde několik způsobů jak získat zboží. Můžete je sami vyrobit v příslušných výrobnách, nebo můžete obchodovat s dalšími hráči a vyměnit tak vámi požadované zboží za jiné. Zboží může být také zakoupeno za diamanty, nebo vyrabováno z výrobny jiného hráče.

Výběr světa

Vítejte zpět, .

Toto jsou světy, ve kterých jste hrál/a:
  Hrajte v novém světě, který jste ještě neobjevil

   Nejste ?

   Odhlásit se

   blaaah