Zprávy a fórum

Komunikace je klíčem k úspěchu. Centrum zpráv Ti umožňuje psát si s kýmkoli ve hře. Zprávy si zde můžeš číst i je odesílat. Na fóru se můžeš také bavit s ostatními hráči a navíc se tam dozvíš novinky ohledně aktualizací a spousty potřebných nebo zajímavých informací. Při veškeré komunikaci, prosíme, dodržujte pravidla, neurážejte ostatní a buďte k sobě hodní ;).

Psaní zpráv

Pro napsání zprávy je potřeba otevřít Centrum zpráv, konkrétně záložku „Napiš vzkaz“. Dále samozřejmě vyplnit jméno příjemce a do pole níže samotnou zprávu. Odešlete už jednoduše kliknutím na tlačítko „Odeslat zprávu“.
Na příchozí zprávu budete upozorněni blikáním ikonky Centra zpráv. V centru můžete číst zprávy jak přijaté, tak odeslané a samozřejmě je můžete i smazat.

Chat

Chat najdete v pravém horním rohu, pod ukazatelem počtu medailí a diamantů. Kliknutím na tuto ikonku se vytáhne okno chatu, kde se můžete v oddělených místnostech bavit buď se všemi hráči na daném světě, jen se sousedy nebo jen s hráči ve vašem cechu. Ani na chatu nezapomínejte na slušné vychování.

Fórum

Na otevřené fórum se dostanete přímo ze hry pomocí příslušné ikonky na panelu v levém dolním rohu nebo tímto odkazem: forum.cz.forgeofempires.com

Výběr světa

Vítejte zpět, .

Toto jsou světy, ve kterých jste hrál/a:
  Hrajte v novém světě, který jste ještě neobjevil

   Nejste ?

   Odhlásit se

   blaaah