Základy

Vítej ve Forge of Empires! Buď v čele vlastního impéria: vystav své město, veď ho skrze historii, vyzkoumej nové technologie, dobývej svět a přemož své rivaly. Tento manuál může být využit jako hodnotný nástroj: můžeš zde najít informace o hře, kompletní tabulky a cenné rady.

Cíl hry

Cesta k úspěchu vede skrze chytré využívání zdrojů - pouze pokud nalezneš správný poměr mezi příjmy a výdaji, budeš moci vyzkoumat nové technologie, vylepšit své město a vydat se na stezku slávy a úspěchu.

Věky

Začínáš jako vůdce malého kmene. Během času se budeš vyvíjet - poznávat a zkoumat nové technologie, dobývat další území a vystavíš svou malou vesničku do obrovské prosperující metropole. Hra je rozdělena do jednotlivých věků. Začínáš v době kamenné a procházíš historií přes dobu bronzovou, železnou, několika fázemi středověku, koloniální dobu, dobu průmyslovou, dobu pokroku, moderní dobu a postmoderní dobu až do současnosti. Nový věk odemkneš vyzkoumáním technologie z tohoto období ve Tvém stromu výzkumu. Pokaždé, když vstoupíš do nového věku, bude stávající radnice nahrazena novou. Ve většině případů Ti také budou po přechodu do nového věku odemknuty nové budovy za diamanty.

Mapa kontinentu

Vývoj a řízení Tvého města však není vše, co na Tebe čeká. Na mapě kontinentu můžeš rozšířit své impérium do mnoha a mnoha dalších provincií. Vyplatí se to, neboť provincie přináší skvělé výhody. Mapa kontinentu je rozdělena do jednotlivých částí, které zhruba odpovídají herním obdobím. Tvůj pokrok na mapě by měl přibližně korespondovat s pokrokem ve stromu výzkumu. Ale pozor - mimo mapu kontinentu se skrývá ještě celý svět s dalšími mapami a mnoha dobrodružstvími!

Hráči

Hlavní část hry se odehrává ve Tvém městě a na mapě kontinentu, ale interakce s hráči ve Tvém sousedství jsou klíčem k úspěchu a zábavě. Obchoduj s nimi a získávej tak potřebné suroviny a zboží. Navštiv jejich města a pomoz jim nebo vezmi svou armádu, vyzvi je k boji a dokaž tak, že jsi úspěšný a schopný vojevůdce. V neposlední řadě můžeš vystavět slavné velkolepé budovy. K tomu však zpravidla budeš potřebovat pomoc svých přátel a sousedů.

Výběr světa

Vítejte zpět, .

Toto jsou světy, ve kterých jste hrál/a:
  Hrajte v novém světě, který jste ještě neobjevil

   Nejste ?

   Odhlásit se

   blaaah