Karneval 2019

Od Tým Forge of Empires dne 14.02.19 v 20:34 hod.

Oslavy benátského karnevalu jsou tu. Prošmejděte uličky přístavního města a vyhrávejte floriny, za ně pak kupujte exkluzivní odměny. Podrobnosti najdete v oznámení na fóru.

Čti více

Virtuální budoucnost - 3. část

Od Tým Forge of Empires dne 05.02.19 v 13:12 hod.

Vážení hráči!
Jsme zpět ve virtuální síti. Podařilo se vypátrat původ Dr. Neurodeatha a ukázalo se, že se jedná o velmi nadaného chlapce jménem Pete Schominski. I přes odhalení jeho totožnosti se mu daří skrývat a pokračovat v boji.
Teď je na vás, abyste zachránili síť VR před jeho nekalými úmysly.

Kompletní oznámení najdete na našem fóru.

Čti více

Aktualizace 1.145

Od Tým Forge of Empires dne 03.02.19 v 11:30 hod.

Vážení hráči,

aktualizace 1.145 proběhne ve středu 6. února. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Podrobný popis změn naleznete v oznámení na fóru.

Čti více

Aktualizace 1.144

Od Tým Forge of Empires dne 20.01.19 v 17:03 hod.

Vážení hráči,

aktualizace 1.144 proběhne ve středu 23. ledna. Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o kombinovanou aktualizaci 1.143 a 1.144 kvůli svátkovému období.

Podrobný popis změn naleznete v oznámení na fóru.

Čti více

Forge Bowl 2019

Od Tým Forge of Empires dne 11.01.19 v 20:41 hod.

Vážení hráči a sportovní nadšenci!
Je tu triumfální návrat Forgerů! Cal Rogers se k nám letos opět připojí, aby pomohl svému týmu zvítězit ve Forge Bowlu!

Forge Bowl začíná 15. ledna a potrvá do 3. února 2019.

Čti více

Aktualizace 1.142

Od Tým Forge of Empires dne 07.01.19 v 14:18 hod.

Vážení hráči,

první aktualizace v novém roce se uskuteční ve středu 9. ledna. Jedná se již o aktualizaci s pořadovým číslem 1.142. Podrobné informace o nové aktualizaci, připravovaných novinkách a změnách, můžete najít na fóru.

Čti více

Kulturní osady

Od Tým Forge of Empires dne 02.01.19 v 18:50 hod.

Klan Ragnara Lodbroka ze zmrzlé pustiny na severu potřebuje vaši pomoc. Jako správce osady je vaším úkolem od 3. ledna 2019 vést Vikingy k prosperitě!​

Jednou z hlavních myšlenek kulturních osad je prozkoumat kultury lidské minulosti v různých dobách Forge of Empires. Hlavní dějová linie hry je již o mnoho dál, proto jsme přišli s novým způsobem, jak prozkoumat a poznat bohaté kultury naší historie.

Přečtěte si více o připravované novince v oznámení na fóru.

Čti více

Aktualizace 1.141

Od Tým Forge of Empires dne 10.12.18 v 21:13 hod.

Vážení hráči,

aktualizace na verzi 1.141 se uskuteční ve středu 12. prosince. Podrobné informace o nové aktualizaci, připravovaných novinkách a změnách, můžete najít na fóru.

Čti více

Zimní událost 2018

Od Tým Forge of Empires dne 28.11.18 v 19:30 hod.

Drahé královny a králové,

zimní událost se vrátila a má pěkné grády! V duchu Forge of Empires a poznání zimních příběhů, vypráví návštěvník vašeho města dva příběhy o dědovi Mrázovi.

Dokončete úkoly, přihlaste se každý den a získejte hvězdy, které můžete použít k rozbalení dárků! 40 úkolů můžete splnit ihned a po nich následuje 31 denních úkolů.

Událost začíná 3. prosince 2018 a končí 2. ledna 2019. Nepropásněte možnost získat krásné dárky. Přečtěte si více informací v oznámení na fóru.

Čti více

Aktualizace 1.140

Od Tým Forge of Empires dne 25.11.18 v 9:45 hod.

Vážení hráči,
do vašich měst směřuje pravidelná aktualizace. Pro podrobnosti o jejím obsahu navštivte naše fórum.

Čti více

Černý pátek

Od Tým Forge of Empires dne 22.11.18 v 10:57 hod.

Vážení hráči,

toužíte po nějakém předmětu či budově a stále ne a ne je získat? Při našem výprodeji určitě budete mít konečně šanci! Více informací v oznámení na fóru.

Čti více

Virtuální budoucnost - 2. část

Od Tým Forge of Empires dne 13.11.18 v 17:09 hod.

V síti virtuální reality se událo mnohé. Muž zvaný Dr. Neurodeath byl pověřen vládou k naprogramování nového rozhraní odpovědného za směrovací procesy v rámci sítě virtuální reality. Použití přepínače, který tajně vložil do kódu, mu umožnilo dočasně převzít kontrolu nad celou sítí VR. Tento moment absolutní moci využil k přepsání vlastních certifikátů a souborů, což mu dalo velký podíl na všech VR doménách. Od tohoto okamžiku byl Dr. Neurodeath číslo jedna v síti VR. Ve všech svých oblastech prosazoval podivné zákony a předpisy a některé obchody se téměř rozpadly pod břemenem jeho šílenství.

Druhá část virtuální budoucnosti bude dostupná od středy, 14. listopadu, po aktualizaci 1.139.

Více informací o nové době si můžete přečíst v oznámení na fóru.

Čti více

Aktualizace 1.139

Od Tým Forge of Empires dne 12.11.18 v 17:43 hod.

Vážení hráči,

aktualizace na verzi 1.139 se uskuteční ve středu 14. listopadu. Podrobné informace o nové aktualizaci, připravovaných novinkách a změnách, můžete najít na fóru.

Čti více

Aktualizace 1.138

Od Tým Forge of Empires dne 28.10.18 v 15:52 hod.

Vážení hráči,

aktualizace na verzi 1.138 se uskuteční ve čtvrtek, 1. listopadu. Podrobné informace o nové aktualizaci, připravovaných novinkách a změnách, můžete najít na fóru.

Čti více

Halloween 2018

Od Tým Forge of Empires dne 19.10.18 v 23:27 hod.

Milí hráči!

Jste připraveni na noc všech nocí? Letošní Halloweenská událost začíná 23. října a náš knihovník vás provede nejstrašnější ze všech událostí! Poslechněte si jeho příběhy a budete odměněni.

Projděte Temnou bránou, naší novou budovou, a ponořte se do tajuplného světa čarodějnic, duchů, vlkodlaků a zombie, abyste získali staré i nové budovy s halloweenskou tematikou.
Na plnění knihovníkových úkolů máte čas do 6. listopadu. Přečtěte si více k události v oznámení na fóru.

Hodně štěstí!

Čti více

Aktualizace 1.137

Od Tým Forge of Empires dne 15.10.18 v 22:45 hod.

Vážení hráči,

aktualizace na verzi 1.137 se uskuteční ve středu 17. října. Podrobné informace o nové aktualizaci, připravovaných novinkách a změnách, můžete najít na fóru.

Čti více

Historické okénko: Čingischán

Od Tým Forge of Empires dne 09.10.18 v 10:06 hod.

Milí hráči,

máme pro vás nové historické okénko! Tentokrát vám, jak můžete vidět, budeme vyprávět příběh o Čingischánovi, zakladateli Mongolské říše, která v době svého největšího rozmachu sahala od Tichého oceánu až do střední Evropy.

Na úkolovou řadu se můžete těšit od 10. října. Více informací najdete v oznámení na fóru.

Čti více

Aktualizace 1.136

Od Tým Forge of Empires dne 02.10.18 v 10:22 hod.

Vážení hráči,

aktualizace na verzi 1.136 se uskuteční ve čtvrtek 4. října. Podrobné informace o nové aktualizaci, připravovaných novinkách a změnách, můžete najít na fóru.

Čti více

Podzimní událost 2018

Od Tým Forge of Empires dne 06.09.18 v 22:17 hod.

Vítejte na skvělém podzimním pečení! V letošním roce se zúčastníte soutěže v pečení, kde musíte shromáždit všechny potřebné přísady a upéct co nejvíce receptů. Vyhrát můžete úžasné ceny, využijete tedy svou příležitost.

Událost začíná ve středu 12. září, takže se do ní můžete brzy vrhnout.

Tento rok je všechno o pečení! Přečtěte si oznámení na fóru a zjistěte, co vás letos všechno čeká. Nezapomeňte si povšimnout zbrusu nových přitažlivých odměn. Čas na jejich získání máte až do 3. října, v tento den událost končí.

Čti více

Režim přestavby

Od Tým Forge of Empires dne 30.08.18 v 22:43 hod.

Drahé královny a králové,

město je nejdůležitější částí Forge of Empires. Je to jádro vašeho úsilí a vizuální reprezentace vašeho pokroku a síly.

Vzhledem k tomu, že města rostou a současná průměrná velikost města je mnohem větší než před několika lety, je stále více zřejmé, že větší přestavby ve velkých městech jsou poněkud složité. Pro vyřešení tohoto problému jsme přišli s novým režimem přestavby, který vám umožní mnohem jednodušší změny ve velkém měřítku. V posledních týdnech jsme kontrolovali jeho výkonnost a nyní vám s radostí oznamujeme, že bude zpřístupněn všem hráčům Forge of Empires v úterý 4. září.

Více informací si můžete přečíst v oznámení na fóru.

Čti více

Virtuální budoucnost - 1. část

Od Tým Forge of Empires dne 15.07.18 v 18:20 hod.

Celosvětovou síť čeká aktualizace, která jí umožní prezentovat komplikovaný virtuální svět. Lidé se za pomoci neuronového zařízení mohou ponořit do sítě, jako kdyby byli fyzicky přítomni.
Tento nárůst inovací také způsobí shon na nevyužitých trzích a novou řadu obchodních produktů: nová území a suroviny.
Nicméně nedostatek celosvětových předpisů a bezpečnostních protokolů umožnil jednotlivcům, aby se v těchto digitálních oblastech stali mocnějšími, což jim umožňuje zasahovat do globálních trhů a financí...

Dne 18. července se vám otevře nová doba, Virtuální budoucnost - 1. část. Další informace o nové době si můžete přečíst na fóru v oznámení.

Čti více

Automatické mazání účtů

Od Tým Forge of Empires dne 25.06.18 v 9:49 hod.

Rádi bychom vás informovali o důležitých změnách ohledně automatického mazání herních účtů a k nim přidružených účtů na fóru. Navštivte naše fórum a podívejte se na celé oznámení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Čti více

Fotbalový pohár FoE 2018

Od Tým Forge of Empires dne 09.06.18 v 9:40 hod.

Vážení hráči,

a je to tady! Opět budete hostiteli jednoho z nejdůležitějších turnajů Forge of Empires. Velká sportovní událost začne ve čtvrtek, 14. června! Zkušení fotbalisté dorazí do vašeho města soutěžit ve fotbalovém poháru! Uvítejte svůj tým a s pomocí trenéra zvolte vhodnou taktiku k posunu míče po hřišti!

Událost přichází s novými fantastickými odměnami! Vrací se i některé odměny z minulých událostí.

Přečtěte si více v oznámení na fóru a zjistěte, co vás letos ve Fotbalovém poháru FoE čeká!

Čti více


Výběr světa

Vítejte zpět, .

Toto jsou světy, ve kterých jste hrál/a:
  Hrajte v novém světě, který jste ještě neobjevil

   Nejste ?

   Odhlásit se

   blaaah